Filtre
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL - {{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Beden
Renk
Markalar
Görünüm:
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Yedek Parça - Servis - Hırdavat

Yedek parça-servis-hırdavat aracın önemsiz gibi görünen fakat çok önemli parçaları arasındadır. Aracınızın bakımını yaptırmak kaza riskini en aza indirger. Aracınız için bazı durumlarda oto yedek parça gerekli olabilir. Fakat bazı yedek parça çeşitleri bulunamayabilir. Böyle durumlarda oto sanayi sitelerinde bulanamayan yedek parçalar otoavm.com gibi online alışveriş sitelerinde rahatlıkla bulunabilir.

Yedek parça-servis-hırdavatkategorisinde bulacağınız hava filtresi ve aksesuarları ürünleri motorunuzun sağlığı açısından oldukça önemlidir. Hava filtreleri motorun ihtiyaç duyduğu havanın içerisindeki istenmeyen partikülleri süzer ve ateşleme bölgesine tamamıyla tozsuz havanın gürültüsüz bir şekilde girmesini sağlar.Hava filtresi ve aksesuarları motora gerekli olan havayı temizler, motor elemanları korur, yakıt/hava karışımını dengeler ve bakım/tamir masraflarında tasarruf sağladığı gibi motorunuza zarar gelmesini engeller.

Oto hırdavat ürünleri kendi arasında asama kilit, çift taraflı bant, el aletleri, gömme kilit, ses yalıtım bantı, yapıştırıcı gibi birçok kategoriye ayrılır. Çift taraflı bant, maksimum tutuculuk sağlaması için silikon malzemeden üretilmiştir. Yapıştırdığınız yüzeyin temiz ve kuru olduğundan emin olarak kullandığınız çift taraflı bant, yüzeyin özelliğini bozmaz. Çıkarmak istediğinizde yüzeye ve ürüne zarar vermez,lekebırakmaz. Şeffaf bir özelliğe sahip olduğu için görselliği bozmaz. Aracınızda bulundurma ihtiyacı duyacağınız yedek parça-servis-hırdavat çeşitleri ve nicesi otoavm.com da sizleri bekliyor. Geniş ürün yelpazesi ve uygun fiyatları ile otoavm.com vazgeçemeyeceğiniz online alışveriş siteleri arasında yerini alacak

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.