Filtre
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL - {{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Beden
Renk
Markalar
Görünüm:
Toplam 382 ürün görüntüleniyor.
Toplam 382 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 8 9 10

Trafik ve Emniyet

Aracınız seyir halindeyken daha güvenli yolculuk geçirmek için trafik kurallarına mutlaka uyulmalıdır. Herhangi bir olası duruma karşı trafik ve emniyet kategorisinin akü takviye kablosu, benzin ve su bidonu, çekme halatı, ilk yardım setleri, lastik tamir ürünleri, reflektör, yangın söndürücü, trafik ve emniyet malzemeleri gibi ürünleri aracınızın içerisinde bulundurmak oldukça önemlidir. Uzun seyahatler sırasında akünüzün bitme olasılığına karşın yanınızda mutlaka akü takviye kablosu taşımalısınız. Akü takviye kabloları doğru kullanıldığı takdirde yolda kalan aracınızın hareket etmesin sağlayacaktır.

İlk yardım setleri aracınızın içerisinde bulunması gereken en önemli üründür. Küçük çaplı kazalar sonucunda acil müdahale etmek zorunda kalabilirsiniz bunun için ilk yardım setinin içinde olan ürünlerden yararlanmanız gerekebilir. Olası kaza anlarında kanı durdurmak, yaralara pansuman yapmak gibi ilk yardım uygulamalarını gerçekleştirmek için ilk yardım setinden faydalanmanız gerekecektir.İlk yardım setini aracınızın kolay ulaşılabilir bir yerinde saklamanız, acil durumlarda kolay ulaşabilmeniz açısından önemlidir. İlk yardım setleri içerisinde bulacağınız büyük sargı bezi, gaz kompres, üçgen sargı, antiseptik solüsyon, flaster, çengelli iğne, paslanmaz çelik makas, esmark bandajı, dokuma turnike, yara bandı, yanık örtüsü, lateks eldiven, el feneri pili gibi acil durumlarda ihtiyacınız olacak tüm malzemeler yer almaktadır.

Trafik ve emniyet kategori içerisinde bulacağınız ürünler acil durumlarınızda size çok yardımcı olacaktır. Uygun fiyatlı oto trafik ve oto emniyet ürünleri için otoavm.com’u inceleyebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.