Filtre
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL - {{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Beden
Renk
Markalar
Görünüm:
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.
Toplam 103 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Oto Ses ve Görüntü Sistemi

Müzik insan hayatı içinde vazgeçilmez bir yerdedir. Hayatımızın her anında yanımızda olan müzik oto ses sistemleri ile birlikte aracımızda da yanı başımızdan ayrılmıyor. Standart bir hoparlörün sağladığı ses kalitesinin üzerinde bir ses kalitesine sahip olan oto ses sistemi ile karşılaştığınızda vazgeçemeyeceksiniz.

Ses ve görüntü sistemi kategorisinde yer alan DVD ve multimedya sistemi, aracınızda yolculuk esnasında konforu ve teknolojinin rahatlığını yaşayabilmeniz için üretilmiştir. Bu sistem aracınızın ön konsoluna yerleştirilir. Müzik dinlemek, internete girmek ve navigasyondan yaralanmak gibi birçok ihtiyacınıza karşılık bulmanıza yardımcı olur. Ekstra bir navigasyon cihazına ihtiyaç duymaksızın dijital haritası sayesinde binaları ve çevreyi üç boyutlu şekilde görebilirsiniz. Aynı zamanda gideceğiniz yerlere kolayca gidebilmeniz için dönmeniz gereken yerlerde sizi uyarır.DVD ve multimedya sistemi sayesinde en sevdiğiniz müzikleri, videoları ve filmlerinizi yanınızda taşıyabilirsiniz. Radar algılama ve otomatik araka görüntüleme fonksiyonu, manuel fren kapanış ekran fonksiyonu, dahili GPS sistemi gibi oto görüntü sistemi ihtiyaçlarınıza da karşılayabilen DVD ve multimedya sistemi aracınızın vazgeçilmezi olarak yerini alacak.

Aracın arka koltuğunda oturan yolculara ise ses ve görüntü sistemi kategorisinden akıllı başlık çeşitlerini öneriyoruz. Akıllı başlık çeşitli sayesinde sıkıcı yolculuklara veda edebilirsiniz. Bu başlıklar sayesinde istediğiniz filmi izleyebilir ve yolculuğunuzu keyifli bir hale getirebilirsiniz. Tüm ses ve görüntü sistemi ürünleri  en uygun fiyatlarla otoavm.com adresinde sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.