GÜVENLİ ÖDEME

Otoavm.com olarak, sitemizde oluşturduğunuz siparişlerin son derece güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşmesine ve gizliliğine büyük önem veriyoruz. Otoavm.com’da dünyanın en ünlü SSL markası SSL Secured Global Sign kullanılmaktadır. SSL teknolojisi ile satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartınızla ilgili hiçbir bilgi Interal Otomotiv Aksesuarları Paz. Tic. ve San. Ltd. Şti. çalışanları ya da 3. şahıslar tarafından görülmemektedir.

Ayrıca alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgilerinin hiçbir parçası sistemimizde saklanmamakta, kayıt edilmemekte ve kredi kartınızı tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından erişilememektedir.

Dikkat: Siparişlerinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgilerin üçüncü şahıslar tarafından görülme olasılığı bulunmaktadır. Otoavm.com, e-postalarda aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez. Kredi kartı numarasının bildirilmesini gerektiren durumlarda bize sadece telefon ile ya da bizzat ofisimize gelerek ulaşınız.

ÜCRETSİZ KARGO

Otoavm.com’dan yapacağınız 100 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz.

Ayrıca yapılan promosyon kapsamında dönemsel olarak, bazı ürünler 100 TL altında olsa bile “kargo bedava” kampanyasından faydalanabilirsiniz!

KAPIDA ÖDEME

Otoavm.com’da ödemeyi siparişinizi oluştururken yapmak zorunda değilsiniz. Ödemenizi, paketinizi kargo yetkilisinden teslim alırken, nakit veya kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme ile oluşturulan siparişler için, ürünler sevk edilmeden aranacak ve siparişinizin sevkiyatı için onayınız istenecektir.

HAVALE ile %5 İNDİRİM

Otoavm.com’da havale ile oluşturulan siparişlerde %5 indirim avantajına sahipsiniz!

WhatsApp ile SİPARİŞ

Bilgisayarınızdan, tabletinizden veya telefonunuzdan sipariş oluşturmak yerine, WhatsApp numaramıza

  • İsim
  • E-posta adresi
  • İstenilen ürünün kodu
  • Ürün adedi
  • Teslimat adresi

bilgilerini mesaj olarak gönderip siparişinizi oluşturabilirsiniz! Siparişinizin onayı için size geri dönüş yapılacaktır!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.