Filtre
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL - {{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Beden
Renk
Markalar
Görünüm:
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Oto Güvenlik ve Park Sistemi

Oto güvenlik ve park sistemi ürünleri günümüzde aracınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Otomobil hırsızlarının çoğaldığı son günlerde otomobilinizi korumak için oto alarm ürünlerinden yardım alabilirsiniz. Oto güvenlik kategorisindeki oto alarm ürünleri; araca özel alarm, kumandalı alarm, kumandasız alarm, alarm yedek parça ve özel alarmlar olarak çeşitli durumlara uygun geliştirilmiştir. Aracınıza yerleştireceğiniz oto alarm sistemi sayesinde, aracınıza karşı yapılan saldırılarda size bilgi gelir ve siz de anında müdahale edebilirsiniz. Genelde oto alarmları etrafa alarm sesi ile uyarı verir ve oluşabilecek hırsızlıkların önlenmesine karşı yardımcı olur.

Araca zarar vermeden park etmek beceri isteyen eylemlerden biridir. Günümüz teknolojisi sayesinde artık park etmek çok kolay bir hal aldı. Oto park sistemleri kategorisinin içinde yer alan park sensörü, aracı geri vitese taktığınız zaman otomatik devreye girer ve aracın arkasında bulunan mesafeye göre uyarı vermeye başlar. Bu sayede aracınızın arkasında bulunan nesnelere ne derece yaklaştığınızın farkına varabilir, o nesnelere çarpmadan durabilirsiniz. Park etme işlemi sırasında kullanılan park sensörü sayesinde aracınızı pratik ve sorunsuz bir şekilde park edebilirsiniz.

Merkezi kilit-açma kapama, manuel kilitlerin yanı sıra daha emniyetli bir kilit sistemidir. Güvenilir ve dayanıklı olan bu kilit sistemi günümüz araç sahiplerinin elinden düşmüyor. Eğer siz de açma-kapama kilit sistemlerinden yararlanmak istiyorsanız otoavm.com’un güvenlik ve park sistemleri kategorisini inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.