Filtre
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL - {{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Beden
Renk
Markalar
Görünüm:
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.
Toplam 144 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Oto Elektrik ve Aydınlatma

Bir aracın hareket etmesini etkileyen unsurlardan biri elektriktir. Oto elektrik ürünleri arasında yerini alan akü, bir aracın çalışması için gerekli en temel parçalardan biridir. Akünün görevi marş motorunu, ateşleme sistemini, doğru akımla çalışan tüm devreleri, ışık ve alıcıları beslemektir. Araç için çok önemli olan akünün bitmesi durumunda akü ve akü şarj cihazı ürünleri bu durumdan bir servis yardımı almadan kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Korna ve siren, oto elektrik ürünleri arasında önemli ikaz aracıdır. Araçların virajlı yollarda seyir halindeyken birbirlerine haber vermelerini sağlar.

Günümüzde en çok kullanılan elektrik ve aydınlatma ürünlerinden biri olan kapı altı ledlogo, otomobilinizin kapısını açtığınız anda dikkatleri aracın üzerine çekmeyi sağlar. Kapı altı ledlogo sistemleri her aracın markasına göre seçilebilir. Bu oto aydınlatma ürünü, aracın kapısının açıldığı anda zemine aracın markasının logosunu yansıtır. Kapı kapatıldığı zaman da ışık söner.

Sis lamba, sis-yağmur gibi hava koşullarında yol çizgilerini ve işaretlerini daha iyi görmenizi sağlar. Sis lambaları geniş yayılan, kısa mesafeli ve düzgün yayılan bir ışık üretir. Bu ışık deseni yatay olarak keskin bir şekilde bölünmüştür. Sis farlarında beyaz ya da sarı renkli ampullerin kullanılması daha iyi sonuç verir. Sis lambaları gerektiği zamanlarda kullanılmalıdır. Aracın seyrinde büyük önem taşıyan elektrik ve aydınlatma ürünleri otoavm.com aracılığı ile sizleri bekliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.