Blog Kategorileri
Krom Aksesuarlar le Aracınızı Yenileyin!
16 Mayıs 2017

Krom aksesuarlar arabada ön ve yan koruma olarak kullanılabilir. Koruma amaçlıdır ve araçlara uygun boyut ve tipte farklı modelleri mevcuttur. Aynı zamanda krom aksesuar kullanımı ile aracı daha dikkat çekici bir görünüme kavuşturmak da mümkündür. Krom aksesuarlar koruma amacının dışında estetik amaçlı da tercih edilebilen aksesuarlardır. Araçlarda bulunan plastik parçaların zamanla eskimesi veya güneşe maruz kaldıkça renginin atması sonucunda tercih edilebilecek krom aksesuarlar uzun süreli kullanımlar için uygun parçalardır. Ön ve yan koruma, kapı kolu, cam çerçeve çıtası, stop çerçeve, far çerçevesi, sinyal çerçevesi gibi pek çok alanda farklı modellerde kullanılabilir. Farklı model araçlara uygun şekilde satışı ile Otoavm.com adresinden uygun fiyatlarla krom aksesuar çeşitleri temin edilebilir.

Bagaj Havuzu İle Bagajlar Tertemiz!
16 Mayıs 2017

Bagaj havuzu, arabalarda bagaj paspaslarının yerine kullanılarak yerin temiz kullanılmasında yardımcı olur. Aynı zamanda her araç tipine uyumlu şekilde üretildiğinden kullanımı rahattır. Kullanımı kolaydır ve bagajın en temiz şekilde kullanımını sağlar. Sıvı bir şey döküldüğünde eskimez veya emerek arabaya zarar vermez. Kullanılan zeminin altına sıvı geçişi olmaz. Her tip araca uygun bagaj havuzu modelleri mevcuttur. Otoavm.com sitesinde her araca uygun tipte alınabilir. Orijinal kesim olarak araba modellerine uygun üretildiğinden bagaja tam olarak uygunluk gösterir. Aynı zamanda kullanılan araçta ses izolasyonu sağlayarak bu konuda da yardımcı olur.

Oto Bakım Temizlik Ürünleri
03 Mayıs 2017

Oto bakım temizlik sadece arabanın yıkanması değildir. Periyodik olarak yapılması gereken ve aksatılmaması gereken bir konudur. Oto bakım temizlik yaptırdığımız zaman oluşabilecek; öncelikle seyahat halindeyken beklenmedik arızaları minimuma düşürmek, aracın daha güvenilir, düzgün ve sistemli çalışmasını konusunda daimiliğini sağlamak, performans seviyesini maksimum da tutmaktır.

Oto bakım yapılırken nelere yapmalı ve nelere bakmalıyız?

Oto bakım temizlik de öncelikle bir arabayı ayakta tutan ilk şey lastiklerdir ve yapılması gereken ilk şey lastik havasının kontrolü aynı zamanda bulunulan mevsime uygun lastiklerdir. 

Her Markaya Uygun Koltuk Kılıfı
03 Mayıs 2017

tomobil koltukları aracın vitrinidir. Her ne kadar birçok farklı özelliğine bakılsa da yıpranmış koltuklar aracın bakımsız görünmesine neden olur. Dolayısıyla araç sahipleri koltukların yıpranmasını istemez. İşte bu ihtiyaç piyasada koltuk kılıfı ile karşılanmaktadır.

Koltuk Kılıfında Doğru Adres

Koltuklarını kirden, lekeden ve yıpranmadan korumak isteyen araç sahipleri için mükemmel bir çözüm olan koltuk kılıfı seçeneğine www.otoavm.com sitesinden en uygun fiyat ve en iyi alternatiflerle ulaşmak mümkün. Whatsapp üzerinden de sipariş verebileceğiniz site hem güvenli hem de keyifli alışverişin garantisiyle müşterilerinin memnuniyetini esas alan bir çizgide hizmet sunuyor.

Aradığınız Oto Paspas Burada
27 Mart 2017

Araçlarda kullanılması gereken bir otomobil malzemesidir. Genel olarak arabanın içerisinin kirlenmemesi için tercih edilir. Çoğu kullanıcı plastik olan oto paspas çeşitlerini tercih ederler. Kimi araba kullanıcıları ise araçlarının içeriğinin desenine veya rengine uygun olan paspasları tercih ederler.

Otomobil Paspaslarının Kullanımı Nasıldır?

Araç içerisinde oturulan yerin ayak koyulduğu bölgedeki kirlenmelerini oto paspas malzemeleri engeller. Çamurlu veya kumlu bölgelerde gezindikten sonra bindiğiniz araçta ayak koyma bölümünde %99 kirlenmeler meydana gelir.

Aracınıza Özel Krom Aksesuarlar
27 Mart 2017

Krom aksesuar ürünleri araç yüzeylerinin çizilmesini önlemek ve boyasını koruyabilmek için araç kullananların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Krom kaplama işi arzuya göre araçların dış bölümünün tamamına ya da belirli kısımlarına uygulanabiliyor. Bu işlem yapıldığı zaman araçların hasar oranı azalıyor ve harika bir dış görünüm de yakalanabiliyor. Araçlar sanki daha yeni satın alınmış gibi parlak bir görünüm kazanıyor. Bunun dışında krom aksesuarlar güneş ışınlarından dolayı oluşan lekeleri önlüyor ve araç üzerindeki boyaların yıpranarak dökülmesine mani oluyor. Elbette kaliteli ve güzel ürünlerin doğru adresi olan otoavm.com sitesini ziyaret ettiğinizde binlerce çeşit karşınıza çıkıyor.

En İyi Oto Bakım ve Temizlik Seti Otoavm’de
13 Haziran 2016

Arabalar artık hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur.Belki de hayatımızın %50’lik bir kısmını araç içerisinde bir yerden bir yere gidebilme telaşı içerisinde geçiriyoruz. Günlük yaşantımızda sadece özel araç değil otobüs, dolmuş, taksi gibi birçok araç kullanıyoruz. Bu kadar çok vakit geçirdiğimiz bir yerin temiz olması da sağlık açısından tabii ki çok önemlidir.Aracınızla ne kadar ilgilenirseniz ilgilenin, zamanla kirlenecektir. 

Lastik Tamir Ürünleri ile Yolda Kalmaya Son!
13 Haziran 2016

Aracın taşıyıcı organı diyebileceğimiz lastikler seyir halindeyken oldukça önemlidir. Yol üzerinde sık sık karşılaştığımız sivri cisimler ve taşlar araç lastiklerinin ani bir şekilde patlamasına neden olur. Stop ettiğiniz anda anlayabileceğiniz lastik patlamaları, hiç beklenmedik zamanlarda meydana gelebilir. Günümüzde araç lastiklerinin ömrü en fazla 45 bin km olarak belirtilir. Fakat çoğu araç sürücüsünün lastiklerini 80 bin km ve üzerinde kullandığı tespit edilmiştir. 

Elektrikli Konfor Ürünleri ile Küçük Bir Mola
13 Haziran 2016

Her insan sabah uyandığında uykusunu açmak için bin bir türlü şey yapar. Kimisi hemen soğuk bir duş alır, kimisi uyanır uyanmaz kahve makinasının yanına koşar. Bazıları ise kahve makinesinin tuşuna basmadan gözünü bile açamaz. Gece uykusunda bile özlem duyulan kahve kokusuna sabah yapılan tazecik bir kahve ile tüm özleminizi dindirebilmek mümkün. 

Özgürlüğü Bisiklet Taşıyıcıları ile Yanınızda Taşıyın
13 Haziran 2016

Bisiklet bambaşkadır. Bir kere insana özgürlüğünü hatırlatır. Bisikletinize atlarsınız ve o ilk pedaldan sonra yüzünüze vuran o hafif rüzgar dünyadaki en özgür insanın siz olduğunu hissettirir. Durum böyle olunca özgür hissettiren bisikleti, insan her zaman yanında taşımak ister. Gittikçe karmaşıklaşan, yoğunlaşan, giderek içinden çıkılmaz bir hal alan şehir hayatından kurtulmak, bir nebze de olsa nefes alabilmek, rahatlamak ve stres atabilmek için tatile giderken bisikletimizi de yanımızda götürmek isteriz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.