Filtre
{{F.NAME}}
{{F.MIN_SELECTED}} - {{F.MAX_SELECTED}}
Fiyat
{{PRICE.MIN_SELECTED}} TL - {{PRICE.MAX_SELECTED}} TL
Beden
Renk
Markalar
Görünüm:
Toplam 149 ürün görüntüleniyor.
Toplam 149 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Oto Bakım - Temizlik - Koku - Boya Ürünleri

Araç bakımının gerçekleştirilebilmesi için birçok bakım-temizlik-koku-boya gibi ürünler geliştirilmiştir. Araç bakımının düzenli olarak yapılması aracın ömrünü uzatır ve parçaların daha uzun zaman diliminde sağlıklı bir şekilde kullanılmasını sağlar. Araç bakımı için geliştirilen oto bakım, oto temizlik, oto koku ve oto boya ürünlerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Oto bakım ve oto temizlik ürünleri bez ve güderi, cam çek, döşeme ve koltuk temizleyici, jant temizleyici, klima temizleyici, metal ve krom parlatıcı, yıkama makinesi, yıkama süngeri gibi farklı kategorilerden oluşur.

Oto bakım ve oto temizlik ürünleri arasında yerini alan pasta, cila ürünleri; aşınmış boya kaplamalarını, sıyrıkları ve çizikleri düzeltir. Yüzeye zarar vermeden istenmeyen görüntüleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Aracınızın cam yüzeyindeki sinek ve böcek artıklarını ve diğer kirli maddeleri rahatlıkla temizleyebilmeniz için cam sinek-böcek temizleyici kullanabilir ve temiz, parlak bir görüntü elde edebilirsiniz.

Oto bakım ve oto temizlik ürünlerinin yanında kullanılması gerekli olan ürünlerin arasında yer alan oto koku, tek başına araç bakımını gerçekleştiremese de temizliğin kalıcılığını sağlayan ürünlerdendir. Sürücülerin vazgeçilmez ürünleri olan oto koku çeşitleri her zevke uygun seçilebilir. Oto bakım, oto temizlik ve oto koku ürünleri ile sağlanan temizlik oto boya ürünleri ile de desteklenebilir. Otoavm.com aracılığı ile satın alacağınız bakım-temizlik-koku-boya gibi oto bakım ürünleri en uygun fiyatlarla kapınıza kadar geliyor. Keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.