Blog Kategorileri
Bagaj Havuzu İle Bagajlar Tertemiz!
Bagaj Havuzu İle Bagajlar Tertemiz!
16 Mayıs 2017

 

Bagaj havuzu, arabalarda bagaj paspaslarının yerine kullanılarak yerin temiz kullanılmasında yardımcı olur. Aynı zamanda her araç tipine uyumlu şekilde üretildiğinden kullanımı rahattır. Kullanımı kolaydır ve bagajın en temiz şekilde kullanımını sağlar. Sıvı bir şey döküldüğünde eskimez veya emerek arabaya zarar vermez. Kullanılan zeminin altına sıvı geçişi olmaz. Her tip araca uygun bagaj havuzu modelleri mevcuttur. Otoavm.com sitesinde her araca uygun tipte alınabilir. Orijinal kesim olarak araba modellerine uygun üretildiğinden bagaja tam olarak uygunluk gösterir. Aynı zamanda kullanılan araçta ses izolasyonu sağlayarak bu konuda da yardımcı olur.

Bagaj havuzu, normal bagaj paspası yerine kullanılan bir otomobil aksesuarıdır. Arabaya sabitlenerek kullanıldığından rahat bir kullanım imkanı sağlar. Bagaj havuzu modelleri kenarında bulunan paylar sayesinde araca bir şeyin dökülmesini engeller. Araçta kullanımı rahat olan bagaj havuzu ciddi döküntüler sonucunda kolay bir şekilde yıkanabilir. Kullanımı basittir, uzun süre, sağlıklı bir şekilde kullanılabilir. Bagaj havuzu modelleri araca uygun tipte Otoavm.com sitesinde satışa sunuluyor. Piyasadaki birçok modelin aksine kalın ve elastomel malzemeden üretimi sebebiyle daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Bagaj Havuzu Temizliği

Kaygan zemini ile kolay kolay kirlenmez. Üstüne dökülen sıvıların emilimi olmaz. Bu nedenle bagajdan çıkarılarak su tutulması kolayca yıkanmasını sağlar. Bagaj havuzu olmadan bagajın temizliği zor olacağından bagaj havuzu kullanımı ile bagajı temizlemek sadece 2 dakikalık bir işlem olacaktır. Bagaj havuzu kullanımıyla da bagajda kalıcı lekeler ve kokular oluşmaz. Bu nedenle büyük kolaylık sağlar ve bagajın uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasında büyük bir etkendir. Otoavm.com sitesinden yapılacak güvenli alışveriş ile hızlı ve kolay bir şekilde bagaj havuzu modelleri alınabilir, bagajların uzun süreli temiz ve hijyenik kullanımları için ilk adım atılabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.